תאם פגישה לבירור התאמתך לתהליך אישי

לתיאום פגישה ללא עלות לבירור התאמה לתהליך

חייג עכשיו 054-4574663 או השאר פרטים ליצירת קשר

בונוס לנרשמים היום: הצטרפות חינם למאגר השידוכים 

בונוס לנרשמים היום: הצטרפות חינם למאגר השידוכים

לקוחות מספרים על העבודה עם אוראל

נעים מאוד

אני אוראל שופן, יועצת זוגית ומינית ומומחית לתקשורת רומנטית. כבר שנים שהתהליכים שלי מובילים פנויים ופנויות לזוגיות מאושרת ללא קשר לגיל, למראה, לנסיון קודם או למקצוע.

יש לי את התהליך המוכח והטוב ביותר ליצירת זוגיות

התהליך הייחודי שאני מציגה בפניך הביא מאות פנויים ופנויות שלא האמינו שהם יכולים, לזוגיות המאושרת עליה הם חלמו וכל זה מהר יותר ממה שהם יכלו לדמיין, כאשר הפידבק שאני שומעת יותר מהכל הוא "…לא האמנתי שזה יקרה לי כל כך מהר".

יש לי מאגר שידוכים יחיד מסוגו שמכיל רק נשים שעברו תהליך

מדפדוף באפליקציות עולה בך תחושה שכולם לא רציניות? אפילו דפוקות? אני מעניקה מענה גם לתחושות האלה עם המאגר יוצא הדופן שמכיל רק נשים שעברו תהליך, שעשו עבודה עצמית ונמצאות היום במקום של מוכנות לזוגיות. השדכנית שלי עושה הכל בשביל לחסוך ממך את אשליית השפע ולהכיר לך מישהי מתאימה שעשתה תהליך והיום מוכנה לזוגיות.

זה מה שחסר וזה מה שיעבוד

הרי אם תחשוב רגע בהגיון, תבין שכל מה שאתה צריך זה להבין מה חוסם אותך היום מלהגיע לזוגיות, לשבור את המחסומים האלו, לקבל כלים מעולים כדי שיהיה לך ברור לגמרי מה כן לעשות, להכיר מישהי מתאימה, האבחון הכלים היחודיים ומאגר השידוכים המיועד לאנשים שעברו תהליך – ולהם בלבד הם כל מה שצריך כדי לייצר זוגיות בתחנה אחת מופלאה.

אז מה ההשקעה שלך באהבה

בתוך כ- 10 שבועות, אתה תגשר על כל הפערים ותתגבר על קשיים שחשבת שתמיד ילוו אותך. האסימונים יפלו ואתה תבין אחת ולתמיד- איך להישאר אתה ולהגיע לזוגיות!

לא אתן לך לוותר על החלום ליצור זוגיות מאושרת, עם המון ביטחון ואפילו הנאה בדרך ולכן ההשקעה בתהליך היא זעומה ביחס לערך שהיא תכניס לחייך, כבר מאותו היום בו יתחיל המסע שלך לחיפוש אהבה ממקום נכון ושלו, מתוך הבנה שאתה לא צריך להיות גבר כזה או אחר כדי למצוא אהבה, מתוך הבנה שאתה לא צריך לשחק משחקים ולהיות מישהו שאתה לא כדי שנשים יתעניינו בך. אתה תבין איך להביא את עצמך על הצד הטוב ביותר, אתה תדע כיצד לפעול בכל נקודה ותייצר זוגיות שנכונה לך. האושר הזוגי שהאהבה הרומנטית מאפשרת יהיה חלק בלתי נפרד מחייך והיום הזה קרוב מתמיד.

450
לפגישה
  • פגישה בקליניקה או בוידאו
  • תהליך אורך 10 פגישות בממוצע
  • כולל רישום למאגר השידוכים הייחודי

לא אתן לך לשלם מבלי להתרשם

לתיאום פגישה ללא עלות לבירור התאמה לתהליך חייג עכשיו 054-4574663 או השאר פרטים ליצירת קשר

*בונוס לנרשמים היום: הצטרפות חינם למאגר השידוכים

קטעים נבחרים מהתקשורת בהשתתפות אוראל

סיפורי הצלחה

לתיאום פגישה ללא עלות לבירור התאמה לתהליך חייג עכשיו 054-4574663 או השאר פרטים ליצירת קשר

בונוס לנרשמים היום: הצטרפות חינם למאגר השידוכים